Бронювання готелю в Польщі на візу

З 16 жовтня 2014 року однією з обов’язкових умов отримання польської шенген-візи є бронювання готелю або хостелу в Польщі. При перетині кордону в вас можуть перевірити, чи ви маєте заброньований номер в готелі.

Для того, щоб забронювати готель або хостел у Польщі скористайтесь пошуком:

Як забронювати номер?
Реєстрація необов’язкова, але все ж таки краще зареєструватись, у такому випадку при наступних бронюваннях вам не потрібно буде знову вводити свої дані.

Далі обираєте місто, в якому ви плануєте зупинитись, дати запланованої зупинки, кількість осіб – окремо дорослих та дітей та необхідну кількість номерів, натискаєте – пошук. Система видасть вам результати, які ви можете відсортувати по рекомендаціям, зірковості, місцезнаходженню, ціною та оцінкою гостей. Переглянувши різні варіанти, обирайте пропозицію, яка вам сподобалась і переходьте безпосередньо до бронювання – обирайте тип номеру, кількість і натискайте “Забронювати зараз”. Вводьте ваші дані (якщо ви вже зареєстровані, вам це вже не потрібно буде робити) – прізвище та ім’я, як в закордонному паспорті, вашу адресу електронної пошти, ім’я та прізвище гостей, якщо їх декілька – краще вказуйте їх усіх через кому, якщо в пункті пропуску попросять підтвердження броні, в такому випадку будуть прописані усі подорожуючі і не буде виникати ніяких зайвих запитань), серед додатквих опцій – можетеобрати чи дозволене куріння в номері, та ваші побажання – наприклад, вид на океан, місто, море і т.п. Додаєте свою поштову адресу, індекс, телефон та обираєте з випадаючого списку країну. Вводите дані вашої кредитної картки: тип, номер, ім’я власника картки, термін дії, також ви можете зберегти дані цієї картки для швидшого оформлення наступних бронювань, далі натискаєте “Забронювати цей номер”.

Деякі готелі блокують суму на вашій картці, необхідну для бронювання, але після реальної оплати розблоковує їх. Інший готель може одразу зняти всю необхідну суму. Ще інший просто використовує ваші дані карточки для гарантії. Бувають трапляються бронювання взагалі без кредитної картки.

Після завершення процесу бронювання вам на пошту прийде підтвердження. Відразу роздрукуйте його, долучіть до документів на візу, після отримання візи роздруковану бронь берете зі собою в подорож і пред’являєте в готелі перед поселенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *