Нова система реєстрації в візових центрах Харківського, Луцького та Одеського консульських округів

З 20 січня 2017 року нова система реєстрації буде запроваджена у ППВА у Луцьку, Рівному, Тернополі, Харкові, Дніпрі та Одесі. Нова система має на меті спростити та полегшити процедуру отримання реєстрації до ППВА.

Щоб отримати реєстрацію до ППВА потрібно зробити такі кроки:

Підстава для прийняття документів:
– на національну візу – офіційна реєстрація у відповідному консульському окрузі
– на отримання візи Шенген – документи, які підтверджують факт роботи чи навчання у відповідному консульському окрузі, реєстрація у відповідному консульському окрузі

Заявники, котрі зареєстровані у Луганській та Донецькій областях, можуть подавати документи на отримання візи в ППВА у Луцьку, Рівному, Тернополі, Харкові, Дніпрі та Одесі за умови надання одного з документів, вказаних нижче:
– у випадку подачі документів на національну візу: довідка, яка підтверджує факт переселення з Донецької чи Луганської області
– у випадку подачі документів на візу Шенген:
– документи, які підтверджують факт роботи у відповідному консульському окрузі
– документи, які підтверджують факт навчання в відповідному консульському окрузі
– довідка, яка підтверджує факт переселення з Донецької чи Луганської області

1. Визначте мету поїздки до Республіки Польща та Підготуйте повний комплект документів необхідних для подачі на обрану вами категорію візи.
– У випадку короткострокового перебування (максимум 90 днів протягом наступних 180) ви повинні подавати документи на отримання візи Шенген
– У випадку довгострокового перебування (більше 91 дня протягом наступних 180) ви повинні подавати документи на отримання національної візи.

2. Здійсніть оплату за послуги ППВА
Зібравши всі необхідні документи, відвідайте будь-яке відділення Кредо Банку чи Ідея Банку та оплатіть сервісний збір на підставі оригіналу Вашого закордонного паспорту. У випадку здійснення оплати за члена подружжя / неповнолітніх дітей, надайте оригінали документів, що підтверджують родинні зв’язки та їхні закордонні паспорти.

Під час здійснення оплати необхідно:
а) обрати категорію візи:
С – віза Шенген, інші цілі, крім туризму, наприклад, бізнес, спорт, культура, лікування, відвідини, міжнародні перевезення, транзит і т.д.
Т – віза Шенген туристична
D – Національна віза, наприклад, для роботи, навчання)
б) обрати ППВА
в) вказати актуальний номер Вашого особистого телефону. Після здійснення оплати Ви отримаєте унікальний код PTN для реєстрації.
ВАЖЛИВО: Просимо впевнитися, що наданий Вами номер телефону є правильним, доступним та належить Вам. У випадку, якщо Вами буде наданий невірний номер телефону, або номер телефону, що Вам не належить, здійснення реєстрації буде неможливим, у зв’язку з чим Вам буде повернено кошти.
Можна здійснити лише одну оплату для одного заявника. У випадку, якщо Вами буде здійснено кілька оплат, а дата Вашої реєстрації по першій оплаті ще не мине – по всіх наступних оплатах здійснення реєстрації буде неможливим, у зв’язку з чим Вам буде повернено кошти цих оплат.

На наступний робочий день після здійснення оплати, отриманий банківський код (PTN) буде активований через систему реєстрації. Статус банківського коду (PTN) можна перевірити за посиланням.

3. Автоматична система реєстрації призначить Вам дату й часу подачі документів, в залежності від наявності вільних місць.

Зверніть увагу, що оператори колл-центру не впливають на призначені системою дату і час, і не можуть їх коригувати чи змінювати.

4. Оператор колл-центру зв’яжеться з Вами у телефонному режимі з 9:00 до 21:00 з понеділка до неділі (крім святкових днів) для подальшого підтвердження. Він вас поінформує про автоматично зарезервовану дату і час подачі Вами документів у ППВА. Якщо призначена системою дата Вам підходить, будь ласка, підтвердіть її у розмові з оператором. На підставі Вашої згоди оператор затвердить дату подачі в системі. У зазначений час Вам необхідно буде особисто подати документи до ППВА.
Якщо запропонована дата на подачу документів не буде Вас влаштовувати, оператор відхилить запроновану реєстрацію. Наступна дата і час подачі документів будуть автоматично вибрані системою не раніше ніж за 7 днів від першої запропонованої дати і буде залежати від наявності вільних місць. Очікуйте наступний дзвінок від оператора колл-центру з інформацією про другу запропоновану системою дату.

Після повторного дзвінка з колл-центру, оператор поінформує Вас про другу автоматично зарезервовану дату і час подачі документів у ППВА. У випадку підтвердження Вами дати і часу подачі документів, реєстрація буде підтверджена оператором у системі. У призначений час Вам необхідно особисто звернутись до ППВА для подачі документів. У випадку Вашої повторної відмови від запропонованої дати і часу подачі документів відповідний код буде деактивовано, а Вам необхідно буде звернутися до ППВА для повернення коштів.

Призначення дати реєстрації відбувається в автоматичному режимі. Оператори колл-центру чи працівники ППВА не мають впливу на призначення дати й часу і не можуть коригувати / змінювати дату самостійно. Виключно на підставі Вашого рішення запропонована дата буде прийнята або відхилена оператором колл-центру.

У випадку родини, на один номер телефону можна зареєструвати максимально 5 осіб. Кожна наступна особа з родини має подати свій власний номер телефону під час здійснення оплати. Усі члени родини повинні здійснювати подачу документів на ту ж саму категорію візи, і у той же ППВА. У випадку, якщо хтось із членів родини планує подавати документи до іншого ППВА чи на іншу категорію візи, необхідно здійснювати оплату окремо.

За номером +380 443907953 можна дізнатися про причину перенесення реєстрації, якщо з Вами попередньо не звязався оператор колл-центру. Зауважте, за цим номером не здійснюється реєстрація, як і не надається додаткова інформація. Якщо після здійснення оплати, з вами не зв’язалися протягом близько 3 днів, просимо відвідати наш сайт і перевірити статус своєї оплати (PTN).

Якщо статус коду є активним для реєстрації – це означає, що дату ще не зарезервовано і необхідно очікувати зміни статусу. У випадку, якщо дата вже зарезервована, просимо очікувати на дзвінок оператора для підтвердження дати реєстрації. Додаткову інформацію можна отримати зателефонувавши у колл-центр.

Просимо звернути увагу, що особи, котрі передоплатили послуги ППВА до 20.01.2017 можуть здійснити реєстрацію за попередньою процедурою на сайті або у колл-центрі: +38 044 5945496, +38 032 2351776, +38 032 2424564, +38 050 4193010,+ 38 067 3430480 i +38 093 1755503

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ЗА ПОПЕРЕДНЬО СПЛАЧЕНУ ПОСЛУГУ

– Заявник повинен особисто з’явитися у ППВА для написання заяви про повернення коштів.
– VFS перевірить усі дані надані Вами та передасть відповідні інструкції до банків
– Банки поінформують Вас за допомогою СМС-повідомлення про можливість отримання повернення. СМС міститиме код повернення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *