Перелік документів на карту поляка

karta-polyaka-na-konsult

  1. Заповнена і підписана анкета, яку ви можете завантажити на сайті польського консульства або візьміть її в Консульстві
  2. Фото розміром 3,5 х 4,5 см, яке необхідно вклеїти на вказане місце в анкеті.
  3. Паспорти закордонний і української ID-картки (або сторінки з фотокарткою та сторінки з місцем прописки у випадку паспорту старого зразка)
  4. Документи та їхні копії, які засвідчують ваше польське походження, а саме довідку з архіву про національність бабусі чи дідуся або ж свідоцтво про народження чи шлюб батьків, або про службу дідуся в польській армії. Крім того вам потрібно принести свідоцтво про народження матері або паспорт, щоб довести, що ви внук чи внучка. Якщо у вас немає польського походження, але ви активно діяли на користь польської культури чи польського товариства, то вам потрібно звернутись до цієї спільноти за довідкою, яка це засвідчить. Подавайте виключно ті документи, які чітко і зрозуміло доведуть вашу приналежність до польського народу.
  5. Зареєструйтесь на сайті консульства або зателефонуйте для призначення дату та час зустрічі з консулом для отримання Карти поляка. Ви повинні розуміти, що зустріч проводитиметься на польській мові.

Після того, як зберете усі вищевказані документи та їхні копії, підготуйтесь до зустрічі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *