Спрощення реєстрації на польську візу

Посольство Польщі в Україні разом з візовими центрами VFS Global запроваджують нову систему реєстрації на подачу документів на отримання польських віз. Нова система вже працює діє з 3 жовтня у Пункті Прийому Візових Анкет у Києві.

1-1 4 2 3

Як тепер зареєструватись на польську візу у Києві?

Тепер ті, хто хочуть отримати візу в Польщу, повинні звертатись з закордонним паспортом у відділення “Кредобанку” або банку “Ідея” та оплатити послуги авансовим платежем для себе або максимум 4 членів родини. Після того, як передоплату буде здійснено, заявник отримає унікальний код PTN, який активується протягом 24 годин через систему реєстрації. Призначення дати і часу подачі документів відбувається тепер автоматично. Статус банківського коду (PTN) можна перевірити за посиланням https://online.vfsglobal.com/Global-Appointment/Home/GetApplicantStatus/ . Під час оплати заявник обирає тип візи  і повідомляє свій номер телефону. Пізніше за цим номером зателефонують з візового центру з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів), щоб підтвердити автоматично зарезервовану дату і час подачі Вами документів у візовий центр. У випадку, якщо Вами буде підтверджено зазначену дату і час подачі документів, реєстрація буде підтверджена оператором в системі. У зазначений час Вам необхідно буде особисто подати документи до ППВА.

Якщо запропонована дата на подачу документів не буде вас влаштовувати, оператор скасує реєстрацію. Наступна дата і час подачі документів буде автоматично вибрано системою і Вам необхідно очікувати наступний дзвінок від оператора кол-центру. Крок Після повторного дзвінка з колл-центру, оператор поінформує Вас, про другу автоматично зарезервовану дату і час подачі документів у ППВА. У випадку підтвердження вами дати і часу подачі документів, реєстрацію буде підтверджено оператором у системі. У призначений час Вам необхідно особисто звернутись до ППВА для подачі документів. У випадку Вашої повторної відмови від запропонованої дати і часу подачі документів відповідний код буде деактивовано. Заявнику необхідно буде звернутися до ППВА для повернення коштів.
Дякуючи нововведенням з спрощенням процесу реєстрації заявникам більше не потрібно буде телефонувати в кол-центр або реєструватись на веб-сайті після передоплати. Це значно скоротить весь процес подачі документів на польську візу. Крім того, це забазпечить захист від атак хакерів, а також повинне обмежити діяльність незаконних візових посередників.

Поки що даний спрощений варіант реєстрації на подачу візових анкет і документів до консульства Польщі діятиме лише у Києві. Якщо нововведення буде визнане таким, що справді пришвидшує процес реєстрації, то нову систему буде запроваджено у візових центрах та консульських установах Польщі у Львові, Луцьку, Харкові, Одесі та інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *